Далечински Управувач – DU-DVB-T2 Universal

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010064 Категорија

Опис

Модел: DVB-T23 UNIVERSAL

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра