Далечински Управувач – DU-DVB-T2 BEAR

DVB-T2

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100828 Категорија

Опис

Модел: BEAR, DENVER, NET, MEDIASTAR, FLAME DVB-T2 resiver

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра