Далечински Управувач – DU-Beko 12.5

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010188 Категорија

Опис

Модел : BEKO CRT TV и ARCELIK CRT TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра