Далечински Управувач – DU-Akira Quadro

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008556 Категорија

Опис

Модел: AKIRA CRT TV и QUADRO CRT TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра