Тастер – DTSM-31Y

Тастер

20 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008745 Категорија

Опис

Тастер / Прекинувач 2п СПСТ Мом.. 50mA/12V 3.5x6mm SMD, Жолт.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра