Прекинувач – PBS-26B BLACK

Тастер

100 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 010142 Категорија

Опис

Прекинувач 1NO 2A/250VAC; Круг 19мм; црна

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра