PBS-26B BLACK

Тастер

100 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010142 Категорија

Опис

Push Button Switch; 1NO 2A/250VAC; Round 19mm; black

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра