Тастер – DTSM-21R

Switches

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002713 Категории ,

Опис

Тастер / Прекинувач 2п СПСТ Мом.. 50mA/12V 12х12×4.3mm SMD, Црвен.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра