Куќиште за Конектор – DSC-209M

Конектори

110 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005685 Категории ,

Опис

Куќиште за Конектори: D-SUB 9-пин, D-SUB 15-пин

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра