ДИП Прекинувач – DS-04

DIP Switch Original Part Number SWTDIP-00042

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008255 Категорија

Опис

ДИП прекинувач за на плоча.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра