DM0565R

Интегрални Кола

90 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009926 Категорија

Опис

Green Mode Fairchild Power Switch (FPS™)

?SMPS for LCD monitor and STB

?Adaptor

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра