DM0165R

Интегрални Кола

120 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009862 Категорија

Опис

RoHS Compliant/Lead free

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра