DBL1032D

Интегрални Кола

60 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007370 Категорија

Опис

20W Bridge Amplifier

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра