mk Macedonian

CX SOCKET2

Коаксиален конектор

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003404 Категории ,

Опис

Марка Valueline
Tип Конектор
Конекција 1 Coax Женски
Moнтажа Зашрафување
Дијаметар на контактот 9,5 mm
Заштита на кабелот Нема
Боја Бела
Куќиште Пластика
Позлатен Не
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра