CX PROFPLUG

Коаксиален конектор

55 ден

Достапност:

❌ Нема на залиха

Шифра: 003333 Категории ,

Опис

Марка Valueline
Tип Конектор
Конекција 1 Coax Maшки
Moнтажа Зашрафување
Дијаметар на контактот 9,5 mm
Заштита за кабел Не
Боја Сива
Куќиште Meтал
Позлатен Не
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра