mk Macedonian

CX PLUG3

Коаксиален конектор

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003935 Категории ,

Опис

Марка Valueline
Tип

Конектор

Конекција 1 Coax Mашки
Moнтажа Зашрафување
Дијаметар на контактот 9,5 mm
Заштита за кабел Нема
Боја Сива
Куќиште Meтал
Позлатен Не
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра