CNY75GA

Интегрални Кола

25 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007931 Категорија

Опис

LED/NPN Uiso=5300V CTR=63-125%

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра