CNY74-4

Интегрални Кола

40 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005986 Категорија

Опис

LED/NPN Uiso=2500V CTR=50-600%

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра