CNY17-4

Интегрални Кола

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007355 Категорија

Опис

LED/NPN Uiso=5300V CTR=160-320%

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра