CNX62A

Интегрални Кола

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006110 Категорија

Опис

LED/NPN Uiso=5300V CTR=150% Ibs=10mA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра