Касета Чистач – CLP-024

DVC лента за чистење

515 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004303 Категорија

Опис

Марка HQ Употреба DVC Тип Касета Крпа Не Четка Не Пена Не

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра