Чистач за Екрани – LCD/LED/Plasma screen cleaning kit Philips

LCD/TFT Screen Cleaning Kit

390 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005800 Категорија

Опис

Безбедно чисти рамни екрани Користете ја оваа безбедна и ефикасна течност за чистење со нејзината специјална крпа од микрофибер за да ја отстраните прашината, нечистотијата и отпечатоците од прстите од рамните екрани на ТВ и компјутерот.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра