Жица за Собирање Калај – CHEM-WIK S1

Desoldering wick 0.80 mm 1.50 m

135 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002191 Категорија

Опис

Жица за собирање калај.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра