Жица за Собирање Калај – CHEM-WIK AB

Desoldering Wick 1.9 mm x 1.5 m

110 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002195 Категорија

Опис

Жица за собирање калај.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра