Жица за Собирање Калај – CHEM-WIK M3

Desoldering wick 2.00 mm 3.00 m

177 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002193 Категорија

Опис

Жица за собирање калај.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра