CD4536BE

Интегрални Кола

50 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010149 Категорија

Опис

Vdd:(5.0-15.0)V tpd=1000ns at5.0V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра