CD4516BE

Интегрални Кола

55 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006109 Категорија

Опис

Vdd:(5.0-15.0)V tpd=200ns at5.0V 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра