CD4093BE

Интегрални Кола

0.24 

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007349 Категорија

Опис

Vdd:(5.0-15.0)V tpd=190ns at5.0V

Избери Валута
EUR Евра