CD4075BCP

Интегрални Кола

25 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008507 Категорија

Опис

Vdd:(5.0-15.0)V tpd=125ns at5.0V 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра