CD4070BCN

Интегрални Кола

18 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007348 Категорија

Опис

Vdd:(5.0-15.0)V tpd=140ns at5.0V 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра