CD4066BE

Интегрални Кола

20 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006108 Категорија

Опис

Vdd:(5.0-15.0)V tpd=20ns at5.0V 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра