CD4060BE

Интегрални Кола

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007927 Категорија

Опис

Vdd:(5.0-15.0)V tpd=370ns at5.0V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра