CD4053BT-SMD

Интегрални Кола

20 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 009817 Категорија

Опис

Vdd:(5.0-15.0)V tpd=450ns at5.0V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра