CD4052BP

Интегрални Кола

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003613 Категорија

Опис

Vdd:(5.0-15.0)V tpd=450ns at5.0V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра