CD4046BE

Интегрални Кола

35 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008382 Категорија

Опис

Vdd:(5.0-15.0)V tpd=225ns at5.0V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра