CD4043BE

Интегрални Кола

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002231 Категорија

Опис

Vdd:(5.0-15.0)V tpd=150ns at5.0V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра