Кертриџ – Cart.SPRINT T0712 Cyan

Кертриџ за принтер EPSON

180 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009955 Категорија

Опис

Боја за принтери : D78/D92/D120/DX4050/DX4450/DX5050/DX6050/DX7450/DX8450/DX9450/S20/SX100/SX105/SX2 00/SX205/SX400/SX405/Office BX300F/BX3450/SX600FW

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра