Веб Камера – Camera LDK L9 HD 720p w/Microphone

Веб Камера

850 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004284 Категорија

Опис

  • Компатибилен со USB2.0, USB3.0. – Автоматски баланс на белата боја, автоматска корекција на бојата. – Чип за обработка на дигитален сигнал: Нема двигател – Формати на видео: MJPEG, YUY2 – Сензор за слика: CMOS 1 / 2.7 Голем чип – Објектив: висококвалитетна стаклена леќа со 6 слоја
Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра