Веб Камера – Camera LDK L8 Full HD 1080p w/separate Microphone

Веб Камера

1,150 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005816 Категорија

Опис

Спецификација: Боја: Црна Тип на производ: FullHD веб-камера Применливо за: LCD монитор, десктоп компјутер Фоточувствителен елемент: CMOS Пиксели на камера: 2 милиони пиксели Максимална стапка на слики: 30 FPS Тип интерфејс: USB2.0 Микрофон:

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра