Кабел со Конектори – Cable USB 2.0 AM to Type-C 1m

USB 2.0 AM to Type-C

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Кабел USB 2.0 AM до тип C (AM/CM), 1 m

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра