Кабел со Конектори – CABLE-CCA-417B

Cable Stereo Socket 3,5mm 4pin to Double Stereo Plug 3,5mm 0.2m audio Black

150 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005869 Категорија

Опис

Кабелски стерео приклучок 3,5 мм 4 пински во двоен стерео приклучок 3,5 мм аудио 0,2 м

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра