Кабел со Конектори – CABLE-5503-15 Goobay Series 1.4 HDMI High Speed cable with Ethernet 15m 31897

HDMI™ male (type A) > HDMI™ male (type A)

670 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 009990 Категорија

Опис

4K Резолуција 30Hz, 3D Резолуција (1920x1080p 24Hz). HDMI кабел со голема брзина и етернет е погоден за поврзување на вашиот Blu-ray плеер со LCD екран или плазма телевизор, подготвен за Full HD. Овој HDMI кабел со голема брзина поддржува видео резолуции до максимум 1080p.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра