Кабел со Конектори – CABLE-177-15 68139 Goobay Full HD SVGA Monitor Cable, gold-plated, 15 m

Full HD SVGA monitor cable, gold-plated 15.0 m

1,200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Овој VGA кабел може да се користи за поврзување видео или мултимедијален монитор со висока резолуција со компјутер. Покрај тоа, кабелот може да се користи и за поврзување на гредач или KVM прекинувачи.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра