Кабел со конектори – CABLE-1104

Кабли со Конектори

290 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

1 DIN 7-пински машки мини + Џек стерео конектор 2 SVHS женски + 3x RCA женски

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра