mk Macedonian

CA3140EZ

Интегрални Кола

95 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010135 Категорија

Опис

MOS Inp., ±18(B=±22V)V, -55..+125°

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра