Батерија – Wattsonix AAA 1.5V Shrink

Zinc-Carbon Battery AAA | 1.5 V |

10 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005754 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА 1 ПАРЧЕ!

Марка: Ватсоникс
Состав на батериски ќелии: цинк
Напон: 1,5 волти
Совет: ААА

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра