Батерија – Nedis BAAKLR0348BX Alkaline Battery AAA

Alkaline Battery AAA | 1.5 V |

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003744 Категорија

Опис

Алкалните батерии даваат висок квалитет. Тие се специјално погодни за секојдневна употреба, на пример во играчки, факели и разни електрични уреди

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра