BA6432S-RHM

Интегрални Кола

120 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007340 Категорија

Опис

VC, 3-Phasen DD Motor-Tr (Capstan)

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра