mk Macedonian

BA6229-RHM

Интегрални Кола

75 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006097 Категорија

Опис

Motor-Tr.(reversible), 23V, 1,2A

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра