BA6219BFP-RHM

Интегрални Кола

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003612 Категорија

Опис

VC, Motor-Tr.(reversible), 18V, 2,2A SMD

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра