BA6219B

Интегрални Кола

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006095 Категорија

Опис

VC, Motor-Tr.(reversible), 18V, 2,2A

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра